Ermali dhe Geotari drekojnë bashkë, mos po përgatisin një hit të ri?

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 25 Maj, 2023 16:41

Ermali dhe Geotari drekojnë bashkë, mos po përgatisin një hit të ri?

Mos po përgatisin një hit të ri? Ermal Fejzullahu dhe Geotar Selimi kanë drekuar bashkë në një restorant në pamje tejet luksoz. “Me dostin e vjetër”, është mesazhi i fotografisë të publikuar nga Ermali e të shpërndarë pastaj nga Geotari, i njohur ndryshe si Ghetto Geasy, transmeton Flaka.

Më herët nuk kemi pasur rast të dëgjojmë ndonjë këngë të përbashkët mes tyre, dhe ndoshta kjo është arsyeja që Geotari dhe Ermali mund të kenë menduar për një bashkëpunim të tillë.

Ermali këtë vit nuk po duket aq shumë aktiv në skenë, e Geotari tashmë shijon sukset e bashkëpunimeve në projektet e reja me Inva Mulën dhe Mc Kresha me këngën e tyre “Jemi njo”, dhe me Mozzikun dhe hitin e tyre “Shtrejt”” dhe “.

Vera sivjet do të jetë e nxeht për nga hitet muzikore në estradën shqiptare. Flaka

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 25 Maj, 2023 16:41