Është afro 60 vjeçe, por Elizabeth Hurley mahnit me format trupore në paraqitje me bikini

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 20:22

Është afro 60 vjeçe, por Elizabeth Hurley mahnit me format trupore në paraqitje me bikini

Elizabeth Hurley bëri një shfaqje sfiduese për moshën teksa shfaqi figurën e saj të pabesueshme me rroba banje të bardha të dielën.

Modelja dhe aktorja, 58-vjeçare, dukej shumë joshëse me rrobat e plazhit teksa pa një video në Instagram, shkruan DailyMail.

Elizabeth dukej asgjë më pak se sa sensacionale në numrin tërheqës, i cili shfaqte një dekolte të thellë dhe një brez të hollë në gjoks.

Ylli u pa duke qëndruar në një dërrasë plazhi, ndërsa mbahej në një shtyllë dhe ishte mbështetur prapa, duke shfaqur trupin e saj joshës.

Ndërsa videoja vazhdonte, Lizi pozoi në një sërë këndesh të ndryshme, duke buzëqeshur në kamerë dhe duke parë larg në distancë.

Në një moment, ajo i hoqi flokët nga qafa për të nxjerrë në pah rripat e qafës dhe prerjen e kostumit.

Lizi e përshtati copën elegante me disa vathë floriri dhe stiloi flokët e saj në valë të lirshme plazhi.

Për të kompletuar pamjen e saj mahnitëse, Lizi zgjodhi një rimel “smokey” me një buzëkuq nudo me shkëlqim.

Fansat vërshuan seksionin e komenteve të saj duke ndarë dashurinë e tyre për pamjen, duke përfshirë djalin e saj Damian, i cili postoi dy zemra të zjarrta.

Një tjetër postoi një foto të një bombe, ndërsa e dyta e quajti: “Perëndeshë” e ndjekur nga një emoji “duke kafshuar buzët”.

Sipërmarrësja që zotëron një biznes me veshje plazhi dhe aksesorë, shihet shpesh duke shfaqur linjat e saj dhe duke shfaqur figurën e saj marramendëse.

Në fillim të këtij viti, ndërsa po shijonte një arratisje luksoze në St Tropez me Joan Collinsin, 90-vjeçare, ajo modeloi një palë bikini të bashkuara që përmbanin detaje të zinxhirit të artë.

Ajo dukej sensansionale në të dy pjesët, teksa buzëqeshte dhe mbronte sytë me një palë syze dielli të mëdha. 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 20:22
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.