Fansat e Dua Lipës mendojnë se Trevor Noah po përpiqet ta rikthejë atë, pasi ai lavdëroi shumë performancën e saj në “Grammy”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Shkurt, 2024 20:50

Fansat e Dua Lipës mendojnë se Trevor Noah po përpiqet ta rikthejë atë, pasi ai lavdëroi shumë performancën e saj në “Grammy”

Fansat e Dua Lipa janë të bindur që Trevor Noah ‘po përpiqej ta kthente’ ndërsa lavdëronte performancën e saj në ndarjen e çmimeve Grammy 2024 të dielën mbrëma.

Pasi nisi spektaklin duke performuar së bashku me një numër kërcimtarësh, ylli i popit 28-vjeçare, e cila po takohet me Callum Turner, mori një vlerësim të madh nga ish i dashuri i saj.

“Uau! Po tallesh me mua? Ejani, hiqni dorë, të gjithë! Ajo ishte e mrekullueshme! Dua Lipa!” Komediani i Afrikës së Jugut tha pas performancës ndërsa i kërkoi turmës të duartrokiste, shkruan DailyMail.

Ai vazhdoi: “Kjo është arsyeja pse ajo është një nga interpretueset më të mira të një brezi. Unë kurrë nuk do t’i shikoj skelat njësoj. E patë atë gjë?”

Ndërsa ishte në skenë, kërcimtarët e Lipës bënin tërheqje dhe ushtrime të tjera në atë xhungël metalike, ndërsa ajo këndonte këngët e saj, Training Season dhe Houdini.

Më pas, përdoruesit e rrjeteve sociale u mblodhën te X (i njohur më parë si Twitter) për të deklaruar se ishte ‘shumë qesharake’ që Noah duhej të njoftonte Lipën.

Një tjetër mendonte se ishte mjaft i vjetër sa të kujtonte se Trevor Noah shkoi në një takim me Dua Lipën.

Të tjerët nuk mund ta besonin se Noah pritej të prezantonte ish-in e tij në shfaqjen e çmimeve pasi ata e deklaruan prezantimin ‘të çmendur’. /Telegrafi/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Shkurt, 2024 20:50

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare