Fansat ia portretizojnë si “dedikim” Ledrit këngën e fundit të Dafina Zeqirit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 21:46

Fansat ia portretizojnë si “dedikim” Ledrit këngën e fundit të Dafina Zeqirit

Para disa ditësh artistja shqiptare, Dafina Zeqiri ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘Dhimbje Dhimbje’ u pëlqye mjaft shumë nga publiku, ku përveç pëlqimit kjo këngë u portretizua  si “dedikim” ndaj Ledrit, shkruan lajmi.net.

Në ‘Tik-Tok’ fansat publikuan video të shumta të dyshes ku në sfond dëgjohej projekti i fundit i muzikor I Daffyt.

Këto editime kanë arritur mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e dyshes. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 21:46