Fansat të shqetësuar për Ed Sheeran, çfarë po ndodh me këngëtarin?

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Shkurt, 2023 20:48

Fansat të shqetësuar për Ed Sheeran, çfarë po ndodh me këngëtarin?

Këngëtari Ed Sheeran ka folur mbi mungesën e tij në mediat sociale.

Ai është rikthyer në rrjete sociale për të zhvilluar një bisedë me ndjekësit për mungesën e tij.

Ai ka shprehur: Hej djema. Unë e kuptoj se nuk kam qenë aq i angazhuar në mediat e mia sociale ose me bazën time të fansave në internet gjatë dy viteve të fundit dhe gjërat që janë postuar në këtë llogari mund të jenë bërë pak të mërzitshme. Më vjen keq. Është faji im. Arsyeja pse po e bëj këtë video është, thjesht duke qenë plotësisht i sinqertë, kam pasur disa gjëra të turbullta që po ndodhin në jetën time personale.

Kështu që nuk më pëlqente të isha online dhe të pretendoja të isha diçka që nuk jam kur nuk ndihesha ashtu. E di që tingëllon e çuditshme, por prandaj po e bëj këtë video për të thënë se gjërat po duken mirë dhe unë jam përsëri online”-tha ai.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Shkurt, 2023 20:48