Fatmir Dehari: Kërçova ime e dashur! Ju faleminderit 13 mijë herë të gjithëve

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 10:44

Fatmir Dehari: Kërçova ime e dashur! Ju faleminderit 13 mijë herë të gjithëve

Fatmir Dehari edhe kësaj radhe falë mërgimtarëve dhe të gjithë shqiptarëve doli i pari në zgjedhje do të udhëheq edhe katër vite tjera me komunën e Kërçovës.

Ai ka falendëruar të gjithë 13 mijë shqiptarët që votuan për të kundrejt kandidatit maqedonas të VMRO-DPMNE-së.

“Kërçova ime e dashur💚! Ju faleminderit 13 mijë herë të gjithëve”, shkruan Dehari

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 10:44

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...