Fatmir Limani: Derisa qytetarët prisnin bashkimin e faktorit opozitar, Aleanca ndryshoi kahjen

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Shkurt, 2023 21:17

Fatmir Limani: Derisa qytetarët prisnin bashkimin e faktorit opozitar, Aleanca ndryshoi kahjen

Fatmir Limani nga Lëvizja Besa në emisionin Klan Debat u shpreh i zhgënjyer me afrimin e Aleancës për Shqiptarët me BDI-në dhe qeverinë e vendit. Sipas tij, kjo po ndodh në moment më të papërshtatshëm, kur shumica e popullatës ka pritur bashkimin e faktorit opozitar shqiptar, që sipas tij, do të sillte ndryshimin e shumëpritur.

Ai ftoi ASH-në dhe Taravarin që të mos bëhen pjesë e të keqes, të cilën e kanë detektuar së bashku./KlanMacedonia

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Shkurt, 2023 21:17