Fazliji pas debutimit me Kosovën: Sapo realizova ëndrrën

Desk
By Desk November 11, 2020 20:39

Fazliji pas debutimit me Kosovën: Sapo realizova ëndrrën

Kombëtarja Shqiptare e ka fituar miqësoren vëllazërore ndaj Kosovës me rezultat 2:1.

Bekim Balaj (’31) dhe Myrtu Uzuni (’65) i realizuan sot golat e fitores për skuadrën e Edi Rejës.

Pas ndeshjes, mbrojtësi i Shqipërisë, ish-kapiteni i Kosovës U21 e komentoi ndeshjen e sotme.

“Tani situata ime është e mirë, e rëndësishme është se jam rikthyer të luaj”, deklaroi Ismajli në “TVSH”

“Janë ndjenja të përziera të luaj ndaj Kosovës, kjo ndeshje na shërbeu për këta djem të rinj”.

Desk
By Desk November 11, 2020 20:39