Feronikeli – Milan, shënohet goli i parë

Feronikeli – Milan, shënohet goli i parë

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen miqësore ndërmjet Feronikelit dhe Milanit.

Mysafirët nga Italia kanë kaluar në epërsi në minutën e 26-të, me një gol të bukur nga Suso, i shënuar nga gjuajtja e lirë.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 10, 2019 21:39

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA