Festë në familjen e Korab Shaqirit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Nëntor, 2022 22:10

Festë në familjen e Korab Shaqirit

Sot, ka festë në familjen e këngëtarit të njohur shqiptar, Korab Shaqiri.

Kjo pasi bashkëshortja e këngëtarit feston sot ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Më këtë rast nuk mungoi urimi i ëmbël i Korabit.

Ai në një postim në “Instagram”, zgjodhi fjalët e ëmbla për bashkëshorten.

“Urime ditëlindjen e bukura ime, edhe 100 të lumtura bashkë me ne të tre, Arbi, Altleu dhe unë”, shkroi ai. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Nëntor, 2022 22:10

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...