Feston si Ronaldo….merr karton të kuq!

Feston si Ronaldo….merr karton të kuq!

Festimi i Diego Simeone-s që u huazua nga Kristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe Atletico Madrid është kthyer në një senzacion.

Lojtari u U-19 të Hajduk Split ka festuar golin e tij në kampionatin e të rinjve si Kristiano Ronaldo, por ka dalë nga fusha e lojës me karton të kuq. Goli i Tino Blaz vulosi fitoren 3-1 të ekipit të tij, por ai duhet të dilte nga fusha pak sekonda më pas. Arbitrit nuk i pëlqeu gjesti i të riut dhe nuk tregoi mëshirë, duke i treguar lojtarit kartonin e kuq.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 14 Mars, 2019 22:57

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA