Fifi publikon këngën e re “Shqipe”

Fifi publikon këngën e re “Shqipe”

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi – Fifi, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor.

“Shqipe” mban titullin kënga e saj e re, e cila është ritmike verore.

Kënga është punuar nga vet Fifi në muzikës dhe tekst, ndërsa incizimi është bërë në studion e Cekic Beatz.

“Shqipe” vjen edhe me një klip mjaft interesant, në të cilin Fifi shfaqet me një performancë mjaft atraktive

Kënga flet për dashurinë e shqiptarëve ndaj vendit, duke iu referuar vazhdimisht patriotizmit me fjalën “Shqipe”.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 24 Korrik, 2019 22:55

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.