Fifi ska të ndalur, ja çfarë imazhe sjell nga pushimet

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 7 Korrik, 2022 16:09

Fifi ska të ndalur, ja çfarë imazhe sjell nga pushimet

Artistja, Filloreta Raçi, ka disa ditë që po bënë pushime bashkë me të dashurin e saj, Adis Patushin, shkruan Gazeta inFokus.

E gjatë gjithë kohës ajo vazhdon të jetë tejet aktive duke sjellë imazhe nga më të ndryshmet për fansat e saj.

Fifi duket mjaftë e relaksuar dhe e lumtur nën rrezet e diellit e cila shfaqet në bikini./Gazeta inFokus

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 7 Korrik, 2022 16:09