Flitet se u ndan Dafina dhe Dj Geek, veprimet e tyre ngjallin dyshime

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 16 Mars, 2023 21:02

Flitet se u ndan Dafina dhe Dj Geek, veprimet e tyre ngjallin dyshime

Lidhja mes Dafina Zeqirit dhe Dj Geek si duket ka marrë fund.

Kështu të paktën kuptohet nga disa veprime në rrjetet sociale të çiftit, shkruan lajmi.net.

Dafina dhe Geek nuk ndjekin më njëri-tjetrin as në rrjetin social Instagram.

Për më shumë, këngëtarja ka larguar edhe fotot me ish të dashurin e saj. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 16 Mars, 2023 21:02