Fotografi të frikshme nga tërmet në Turqi

Fotografi të frikshme nga tërmet në Turqi

Një tërmet i fuqishëm, prej 6.7 ballësh të shkallës Rihter, ka goditur Turqinë në mbrëmjen e së premtes.

Të paktën katër të vdekur ka nga ky tërmet i fuqishëm në Turqi.

Fotografitë në vazhdim tregojnë gjendje dhe tronditjen e banorëve:

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 24 Janar, 2020 21:12

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.