Fustani i veçantë i Dua Lipas tërheq vëmendjen e ndjekësve

Desk
By Desk 11 Janar, 2021 22:58

Fustani i veçantë i Dua Lipas tërheq vëmendjen e ndjekësve

Dua Lipa ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale të cilat kanë tërhequr vëmendjen e publikut.

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo shihet e veshur me një fustan ngjyrq të zezë i cili është mjaft i hapur në disa pjesë, teksa theksonte linjat trupore të Dua.

Pjesa që mori vëmendje më shumë ishte pjesa prapa ku i ekspozonte pjesën e të pasmeve asaj.

 

Në fotografi Dua shihet se po kalon kohë me të dashurin e saj Anwar dhe shoqërinë e tyre në një vend të cilin ka preferuar të mos e zbuloj./Lajmi.net/

Desk
By Desk 11 Janar, 2021 22:58