Gashi: Për një vit të mbarë europian për kombin tonë dhe për dy vendet tona

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Janar, 2023 01:05

Gashi: Për një vit të mbarë europian për kombin tonë dhe për dy vendet tona

“Për një vit të mbarë europian për kombin tonë dhe për dy vendet tona”, kjo është porosia e shkurtër i liderit të partisë AlternAtivA, Afrim Gashi pas takimit me kryeministrin shqiptar Edi Rama sot në Tiranë, përcjell Flaka.

Rama ka publikuar fotografinë e përbashkët duke ngritur dolli me krerët e partive shqiptare.

“Vëllazëri shqiptare. Gëzuar, qoftë një vit i mbarë për të gjithë shqiptarët kudo që janë”, ka shkruar Edi Ram mbi fotografinë e publikuar. Flaka

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Janar, 2023 01:05
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.