Gena dhe Genc Prelvukaj lansojnë këngën me ritme verore, “Dominicana”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 16 Qershor, 2022 20:34

Gena dhe Genc Prelvukaj lansojnë këngën me ritme verore, “Dominicana”

Gena Lito dhe Genc Prelvukaj i kanë bashkuar forcat për lansimin e duetit të titulluar “Dominicana”.

Kënga me ritme verore që ka për producent Genti Myftarajn është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për muzikën janë kujdesur Myftaraj dhe Gena, derisa për vijën melodike iu është bashkuar edhe Genci.

Prelvukaj dhe Sebi e kanë shkruar tekstin, derisa masterizimin e ka bërë Elio-N.

Për anën vizuale është angazhuar Max Production, derisa protagonistja femër në videoklip është Elvira Ceta.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 16 Qershor, 2022 20:34