Georgina publikon foton familjare nga pushimet, rrëmben vëmendjen me këtë detaj

Georgina publikon foton familjare nga pushimet, rrëmben vëmendjen me këtë detaj

Georgina duket tejet seksi në foton familjare.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina, po i shijon pushimet me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Nga pushimet ajo po ndan imazhe të ndryshme në Instagram, foto në të cilat duket joshëse e me një të fundit ka marrë gjithë vëmendjen.

Në foton ku shihet me Ronaldon dhe fëmijët bien në sy bikinit e Georginës.

Ajo ka provokuar rëndë ndjekësit e saj dhe kjo nuk është hera e parë që po e bën./Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 29 Korrik, 2020 23:00

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.