Georgina Rodriguez sjell imazhin më të ëmbël me vajzën

Desk
By Desk November 13, 2020 22:55

Georgina Rodriguez sjell imazhin më të ëmbël me vajzën

Georgina Rodrigues ka publikuar imazhin me vajzën e saj Alana.

E dashura e Christian Ronaldos, Georgina Rodriguez solli në jetë vajzën e tyre, tre vite më parë të cilën e quajtën Alana Martina.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së tyre çifti i njohur kanë publikuar imazhe mjaft të ëmbla të vajzës.

” Tre vite më parë me engjëllun tim të vogël, gëzuar ditëlindjen”, tha Georgina në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërsa Christiano kishte disa fjalë të ëmbla për ti thëne së bijës, “Faleminderit që hyre në jetën tonë dhe e ke mbushur atë me dritë me buzëqeshjen tënde”, shkroi ai./Lajmi.net/

 

Desk
By Desk November 13, 2020 22:55