Georgina shkëlqen me paraqitjen e fundit në rroba të bardha

Desk
By Desk 9 Janar, 2021 22:48

Georgina shkëlqen me paraqitjen e fundit në rroba të bardha

E dashura e futbollistit Christiano Ronaldo ka pozuar për Instagram.

Ajo njihet si një ndër femrat më seksi në botë për bukurinë natyrale dhe linjat trupore bombastike, shkruan lajmi.net.

Georgina Rodrigues është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh herë ndan imazhe joshëse me ndjekësit e saj.

Së fundi ajo publikoi një Insatstory ku shihet e shtrirë në shtrat ku vëmendjen e mori figura e saj thuajse perfekte./Lajmi.net/

Desk
By Desk 9 Janar, 2021 22:48