Ghetto Gease zgjedh mos të flet për muzikën, ka një porosi interesante

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Shtator, 2022 22:59

Ghetto Gease zgjedh mos të flet për muzikën, ka një porosi interesante

Getoar Selimi, i njohur ndryshe si Ghetto Gease, është shfaqur sot më ndryshe në rrjetet sociale.

Ai njihet për këngët e tij dhe tekstet që i krijon.

Por, krahas kësaj Ghetto Gease është i njohur edhe për mënyrën se si ai vishet dhe këtë e ka treguar edhe në një fotosesion që e ka realizuar në qytetin e Milanos, vend ku është duke u mbajtur Java e Modës.

“Stili është mënyra të tregoni se kush jeni pa pasur nevojë të flisni”, ka shkruar Getoar Selimi, teksa shihet i veshur me veshje lëkure, më shumë si një roker se sa një reper.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Shtator, 2022 22:59

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...