Ghetto Geasy uron vajzën për ditëlindje: Kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 21:31

Ghetto Geasy uron vajzën për ditëlindje: Kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca, një vit më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Marget, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme ajo ka mbushur plotë një vit.

E në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte edhe urimi i Ghetto Geasyt.

“Jeta e Babës, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti. Tani kur shoh buzëqeshjen tënde engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jetë, mbështesin besimin tim, se jeta ia

vlen të jetohet me të gjitha pengesat që vijnë e shkojnë gjatë rrugës. Babi do jetë gjithmonë këtu për ty bija ime! Gëzuar ditëlindjen e paç jetë të gjatë e të lumtun Engjëlli im!”, ka shkruar reperi./Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 21:31

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...