Gigi Hadid falënderon Dua Lipën dhe Anwarin për dhuratën e bërë

Desk
By Desk April 25, 2020 23:13

Gigi Hadid falënderon Dua Lipën dhe Anwarin për dhuratën e bërë

Gigi Hadid dje festoi ditëlindjen.

Një nga modelet më të kërkuara në botë Gigi Hadid dje mbushi 25 vite, dhe në urimet e shumta të pranuara nuk kishte munguar as ajo e ‘kunatës’ Dua Lipa.

Këngëtarja nga Prishtina së bashku me të dashurin e saj Anwar Hadid i kishin dërguar modeles një buqetë me lule si më e pakta që mund të bënin  në këtë kohë pandemie.

Gigi pastaj ndau një postim Në Instastory ku falënderon çiftin për këtë gjest. “Faleminderit engjëj për, ju dua shumë, do doja që të ishit këtu”. 

Desk
By Desk April 25, 2020 23:13