Gjendet e pajetë 36-vjeçarja në Shkodër, shkaku dyshohet mbidozë ilaçesh

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 21:54

Gjendet e pajetë 36-vjeçarja në Shkodër, shkaku dyshohet mbidozë ilaçesh

Është gjetur e pajetë nga nëna e saj pa shenja jete një 36-vjeçare në hostelin ku banonte me qira në Shkodër.

36-vjeçarja që banonte në Texas të SHBA, paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkak të një mbidoze ilaçesh, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta.

“Rreth orës 18:00, salla operative e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër ka marrë njoftim se në lagjen “Tre Heronjtë”, në hostelin ku banonte me qira, është gjetur nga nëna e saj, pa shenja jete, shtetasja A. N., 36 vjeçe, banuese në Texas, SHBA.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor dhe nga këqyrja paraprake e trupit të 36-vjeçares, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se shtetasja A. N. ka humbur jetën, për shkak të një mbidoze ilaçesh.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.”- njofton policia.

Top Channel

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 21:54