Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në “Bogorodicë”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 20:55

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në “Bogorodicë”

Në stacionin policor të Gjevgjelisë dje është raportuar se në orën 08:15, në parkingun e terminalit afër VK “Bogorodicë” në automjetin e udhëtarëve “Hundai” me targa greke, është gjetur i vdekur shtetasi grek S.S. (59).

Mjeku i Emergjencave të Gjevgjelisë e ka konstatuar vdekjen pa gjurmë dhune.

Ndërsa në vendin e ngjarjes kanë kryer inspektim ekipet e SPB Gjevgjeli.

Me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 20:55
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.