Gjendet pa shenja jetë një 62-vjeçar. Ku dhe si ndodhi rasti?

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 18:02

Gjendet pa shenja jetë një 62-vjeçar. Ku dhe si ndodhi rasti?

Sot, më e datë 24.05.2023 në orën 00:19 në SPB Shkup është raportuar se në një banesë në komunën e Aerodromit është gjetur pa shenja jete Z.C.(62).

Një mjek i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 18:02