Gjermania dhe Spanja për fitore

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:39

Gjermania dhe Spanja për fitore

Gjermania dhe Spanja bëjnë debutimin e tyre në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Gjermania e nis sot rrugëtimin në orën 14:00, ku përballë do të kenë Japoninë.

Nderkohe Spanja do të ndeshet në orën 17:00 me Kosta Rika.

Ndeshja e mbrëmjes do të jetë Belgjika përballë Kanadasë, në orën 20:00.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:39

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...