Google zbuloi pamjen e Pixel Watch

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Shtator, 2022 20:45

Google zbuloi pamjen e Pixel Watch

Ora inteligjente e Google do të mbërrijë më 6 tetor dhe traileri zyrtar i publikuar zbulon pamjen e saj nga të gjitha këndet dhe në të gjitha ngjyrat në të cilat do të jetë e disponueshme.

Pas këtij klipi, i vetmi mister është madhësia e buzës së rrumbullakët.

Dizajni është mjaft unik dhe tërheqës, por kufiri i madh (bezel) mund ta prishë atë ndjeshëm.

Sa i përket byzylykut, ai duket modern por është i “frymëzuar” nga dizajni i Apple.

Spekulohet se Pixel Watch do të kushtojë midis 250 dhe 350 euro me lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth, ose rreth 400 dollarë me funksionalitetin LTE.

Prezantimi i orës inteligjente është planifikuar për më 6 tetor.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Shtator, 2022 20:45

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...