Gostivar, 42 vjeçari është sulmuar fizikisht

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 5 Dhjetor, 2019 12:23

Gostivar, 42 vjeçari është sulmuar fizikisht

Sot rreth orës 03 e 30 minuta, 42- vjeçari S.M nga Gostivari në Sektorin për punë të brendshme-Tetovë, ka denoncuar se gjysëm ore pas mesnate, në banesën e nëns së tij në Gostivar, ka qenë i sulmuar fizikisht nga 45-vjeçari I.I. i cili ka qenë shoku i motrës së tij.

Personi i denoncuar është privuar nga liria dhe është mbajtur në Stacionin policor Gostivar, për
zbardhjen e plotë të rastit. Flaka 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 5 Dhjetor, 2019 12:23

ETC FESTON