Gostivar, arrestohet 29 vjeçari

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shkurt, 2022 12:30

Gostivar, arrestohet 29 vjeçari

Pjesëtarë të policisë të SPB Tetovë dje rreth orës 13.00, në rrugën e “Ilindenit” në Gostivar, me urdhër të gjykatës kanë arrestuar 29-vjeçarin B.F.  nga Tearca e Tetovës për vuajtje të dënimit me burg. 

Pas arrestimit i njëjti është dërguar në burgun e Tetovës për të vuajtur dënimin.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shkurt, 2022 12:30
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.