Gostivar, arrestohet 66 vjeçari pasi dyshohet për pedofili

Driton Zenku
By Driton Zenku April 3, 2020 13:07

Gostivar, arrestohet 66 vjeçari pasi dyshohet për pedofili

Mbrëmë  në ora 21 e 15 minuta, në SPB Tetovë ka qenë i privuar nga lira 66-vjeçari nga një fshat i Gostivarit, për shkak të bazave të dyshimit për tentim të kryerjes së mardhënjeve seksuale me një të mitur nga i njëjti fshat, njofton Gostivari Sot duke u thirrur në buletinin zyrtar të Policisë. 

I njëjti është mbajtur në Stacionin policorë Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit. Gostivari Sot

Driton Zenku
By Driton Zenku April 3, 2020 13:07