Gostivar, Policia arreston dy persona sepse u gjeti drogë në automjet

Gostivar, Policia arreston dy persona sepse u gjeti drogë në automjet

Sot rreth orës 01 e 45 minuta, në rrugën ,,101,, në Gostivar, efektivët e policisë nga Sektori
për punë të brendshme-Tetovë kanë privuar nga liria personat A.T. (23) dhe M.C. (20) të dy nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer është gjetur marijuanë, njofton Gostivari Sot duke u thirrur në buletinin e Policisë 

Të njëjtit janë mbajtur në Stacionin Policorë Gostivar, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të
rastit, kështu që, do të përgaditet edhe parashtresa adekuate. Gostivari Sot

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 10 Tetor, 2019 11:49

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.