“Gostivar Quarantine Concert”, sonte na argëtojnë Shpresim Zylbehari dhe Eltiona Sallmani

“Gostivar Quarantine Concert”, sonte na argëtojnë Shpresim Zylbehari dhe Eltiona Sallmani

Sonte në kuadër të  “Gostivar Quarantine Concert”, do të performojnë LIVE Shpresim Zylbehari dhe Eltiona Sallmani, njofton Gostivari Sot

Është kjo nata e tretë e “Gostivar Quarantine Concert”, e që transmetohet LIVE në Gostivari Sot, Flaka dhe Flaka Plus – FP në Fejsbuk, duke filluar nga ora 21:00. Gostivari Sot

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 22 Prill, 2020 20:32

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.