Gostivar, sulmohet fizikishtë një banor i Çegranit

Gostivar, sulmohet fizikishtë një banor i Çegranit

Dje rreth orës 18 e 30 minuta, 65- vjeçari A.B. nga fshati Çegran i Gostivarit, në Sektorin për Punë të Brendshme-Tetovë ka denoncuar se rreth orës 15.00 në rrugën ,,Beliçica,, në Gostivar, ka qenë i sulmuar fizikishtë nga tre persona, dy prej të cilëve i ka njohur personalisht.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga Stacioni policorë Gostivar dhe meren masat për
zbardhjen e plotë të rastit. Gostivari Sot 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 6 Dhjetor, 2019 13:12

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA