Gostivar : Sulmoi gruan e tij bashkë me motrën e vet

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 16:30

Gostivar : Sulmoi gruan e tij bashkë me motrën e vet

Me datë 03.08.2022 në ora 18:40 në rrugën “JNA” në Gostivar, zyrtarë policorë të Stacionit Policor Gostivar kanë privuar nga liria perosnin A.Gj. (41) nga Gostivari pasi rreth orës 17:05 me motrën e tij B.Gj. në shtëpi kanë sulmuar fizikisht gruan e tij 25-vjeçare.

Ai është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do t’i nënshtrohet parashtresa përkatëse.Ts

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 16:30