Gostivar, vëllau sulmon vëllaun!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Janar, 2023 13:12

Gostivar, vëllau sulmon vëllaun!

Njëzet e tetë vjeçari V.B. Nga një fshat i Gostivarit dje (23-janar) në ora 19:30 në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 16:10 është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij 30- vjeçar V.B.

Sipas raportit, sulmuesi ka përdorur edhe një mjet të fortë.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Janar, 2023 13:12