Gostivar, vetura devijon nga rruga, lëndohet shoferi!

Linda Limani
By Linda Limani March 6, 2020 12:18

Gostivar, vetura devijon nga rruga, lëndohet shoferi!

Mbrëmë rreth orës 21 e 25 minuta, në rrugën ,,204” në Gostivar, vetura ,,Mercedes” me targa të Gostivarit, e drejtuar nga 39-vjeçari M.R. nga Gostivari, ka humbur kontrollin ndaj veturës, ka devijuar nga rruga.
Vozitësi M.R. është dërguar dhe mbajtur në Spitalin e Gostivarit, për ti ofruar ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes inspektim ka kryer ekipi nga DPB-Gostivar. Flaka

Linda Limani
By Linda Limani March 6, 2020 12:18