Gostivarasi vdes në aeroplan duke u kthyer nga Zvicra

Desk
By Desk 23 Prill, 2019 12:11

Gostivarasi vdes në aeroplan duke u kthyer nga Zvicra

Mbrëmë, rreth gjysëm ore pas mesnate në “Aeroportin Ndërkombëtar – Shkupi” ka mbëri aeroplani i cili ka fluturuar në relacion Bazel-Shkup dhe është raportuar se në të ka një person që nuk jep shenja jete, transmeton Flaka

Në ora 00:50 minuta nga ana e mjekëve është konstatuar vdekje pa shenja dhune e K.K. 74 vjeçar nga Gostivari.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i është dorëzuar familjes. Flaka

Desk
By Desk 23 Prill, 2019 12:11