Grenell publikon fotografi të reja nga takimi Thaçi-Vuçiq

Desk
By Desk March 6, 2020 20:03

Grenell publikon fotografi të reja nga takimi Thaçi-Vuçiq

I Dërguari i Posaçëm i presidentit amerikan për dialogun, Richard Grenell, ka publikuar disa fotografi të reja nga takimi që presidenti i vendit Hashim Thaçi e kishte me homologun serb në Shtëpinë e Bardhë.

“Takimet në Shtëpinë e Bardhë me presidentët e Serbisë dhe Kosovës”, ka shkruar ai në Instagram.

Desk
By Desk March 6, 2020 20:03