Greqi/ 4 të vdekur sot dhe 11 të prekur nga CoVid-19

Desk
By Desk April 26, 2020 23:08

Greqi/ 4 të vdekur sot dhe 11 të prekur nga CoVid-19

Greqia ka konfirmuar katër vdekje ditën e sotme nga CoVid-19 duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 134.

Sa u përket rasteve të reja në vendin fqinj gjatë 24 orëve të fundit kanë qenë vetëm 11.

Numri i të prekurve ka shkuar në 2517, ku 476 janë në terapi intensive.

 
 
 
 
 
Desk
By Desk April 26, 2020 23:08