Greqi/ Shkon në 29 numri i viktimave nga CoVid-19

Greqi/ Shkon në 29 numri i viktimave nga CoVid-19

Në Greqi numri i viktimave nga CoVid-19 ka shkuar në 29.

Viktima ishte nga Kosturi dhe ndërroi jetë në moshën 89-vjeçare.

Mësohet se 89-vjeçari vuante dhe nga sëmundje të tjera.

Ndërkohë të prekur në Greqi janë 960 persona dhe 65 janë në gjendje të rëndë.

Linda Limani
nga Linda Limani 28 Mars, 2020 11:43

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.