Greqia publikon listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Kosovës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 21:53

Greqia publikon listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Kosovës

Kombëtarja e Greqisë ka bërë publike listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Kosovës.

Greqia pas rezultateve pozitive në ndeshjet e tetorit, do zhvillojë dy ndeshje, ndaj Spanjës me 11 nëntor dhe pastaj ndaj Kosovës me 14 nëntor, transmeton lajmi.net.

Përzgjedhësi i Greqisë tashmë ka bërë publike listën e të ftuarve:

Portierë: Vlachodimos, Paschalakis, Athanadiadis

Mbrojtës: Androutsos, Saliakas, Hatzidiakos, Tzavellas, Goutas, Mitoglou, Tsimikas, Giannoulis, Kryiakopoulos

Mesfushorë: Masouras, Vrousai, Limnios, Bakasetas, Alexandropoulos, Bouchalakis, Siopis, Mantalos.

Sulmues: Pavlidis, Douvikas, Tzolis.

Përballja mes Greqisë dhe Kosovës zhvillohet në Athinë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 21:53
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.