Grimeri shqiptar, Mario humb personin e dashur nga Covid-19

Desk
By Desk April 30, 2020 23:26

Grimeri shqiptar, Mario humb personin e dashur nga Covid-19

Pandemia Covid-19 ka marr jetën e mijëra njerëzve në botë dhe ka infektuar miliona të tillë.

Edhe grimeri i famshëm shqiptar në Amerikë, Mario Dedivanovic ka humbur xhaxhain e tij nga kjo koronavirusi. 

Kështu ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, teksa me dhimbje njoftoj për vdekjen  tij i cili ishte infektuar disa javë më parë. 

“Mund të pushosh në paqe Axhi i ëmbël. Unë të dua. Sot vendosëm t’i dedikoheshim xhaxhain tim të dashur që humbi betejën e tij ndaj Covid-19. Do të më mungojë përgjithmonë”, ka shkruar Mario.

Desk
By Desk April 30, 2020 23:26