Gruaja e ushqen Ledri Vulën, e ky e ushqen dikë tjetër

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Janar, 2023 20:30

Gruaja e ushqen Ledri Vulën, e ky e ushqen dikë tjetër

Ledri Vulën e ushqen gruaja, e Ledri dikë tjetër.

Disa punë janë zigjir, shkojnë me rend e njëra pas tjetrës.

Kështu po ndodh edhe në familjen e reperit të famshëm Ledri Vula, i cili po jeton një jetë të bukur përkrah partneres, të bijës dhe prindërve të tij.

Ledri, Sara e Poem Blu së fundi kanë qenë për pushime ekzotike ku kanë kaluar shumë bukur, shkruan Kosovarja.

Më këtë foto simpatike shihet se si Sara po i jep pije Ledrit, e ky i fundit të bijes.

https://video.gjirafa.com/embed/sara-hoxha-djeg-duke-kenduar-e-vallezuar-ne-koncert?autoplay=true&c=1
Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Janar, 2023 20:30

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare