Gruaja nga Velesi plagos me thikë burrin dhe djalin e saj

Desk
By Desk 4 Prill, 2019 19:22

Gruaja nga Velesi plagos me thikë burrin dhe djalin e saj

36-vjeçarja M.M. nga Velesi, në shtëpinë e përbashkët të familjes ka lënduar me thikë bashkëshortin e saj R.I. (47) dhe djalin e saj A.M. (19).

Rasti i cili ka ndodhur në rrugën “Petre Prliçko” në Veles, në SPB-Veles është paraqitur dje në ora 12:00. Sipas policisë 36 vjeçarja M.M. menjëherë është privuar nga liria.

Desk
By Desk 4 Prill, 2019 19:22