Gruaja nga Velesi rreh vjehrrën, djalin dhe burrin/ Sulmon fizikisht edhe një polic

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Nëntor, 2022 21:45 Updated

Gruaja nga Velesi rreh vjehrrën, djalin dhe burrin/ Sulmon fizikisht edhe një polic

Një grua nga Velesi ka rrahur vjehrrën, djalin, burrin dhe në fund një polic, përcjell FLAKA.

Sherri ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Veles.

“Më 22 nëntor në ora 19:35 në Veles, zyrtarët policorë të SPB Veles ia kanë hequr lirinë V.Z. (40 vjeçare) nga Velesi. Pas një debati të shkurtër ajo ka sulmuar fizikisht vjehrrën, djalin e saj të mitur dhe bashkëshortin. Gjatë ndërhyrjes së punonjësve të policisë, V.Z. ka sulmuar fizikisht edhe njërin nga policët”, njofton SPB Veles.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, policia do të bëjë kallëzimin përkatës. FLAKA

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 23 Nëntor, 2022 21:45 Updated

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...