Hadid ekspozon barkun teksa del në Los Angeles me makinën luksoze

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 13 Janar, 2022 22:49

Hadid ekspozon barkun teksa del në Los Angeles me makinën luksoze

Modelja shfaqi barkun e saj joshës në një pikë karburanti ExxonMobil në lagjen e modës Los Feliz të Los Angelos të martën.

Nuk kishte asnjë centimetër për t’i mohuar modeles 25-vjeçare stilin e cila kishte veshur një bluzë të zezë me mëngë të gjata, të theksuara me thekë, ndërsa ishte ndaluar në një pompë benzine.

Bella e përfundoi dukjen me pantallona gri të gjera, atlete të bardha Nike dhe dy gjerdan me pllaka ari ku lexonin ‘Palestine’ dhe emrin e saj të lindjes ‘Isabella’.

Mungonte nga krahu i Hadid-it, i dashuri i saj që nga korriku 2020 – drejtori artistik Marc Kalman – me të cilin u fotografua për herë të fundit më 3 janar në Manhattan.

Socialistja gjysmë palestineze dhe gjysmë holandeze – po kalon një ‘janar të thatë’ – më parë i dha fund romancës së saj katërvjeçare me The Weeknd në gusht 2019.

Më vonë, Bella ndau një urim për nënën e saj – Alumes The Real Housewives of Beverly Hills Yolanda Hadid – për nder të ditëlindjes së saj të 58-të.

Hadid – e cila mburret me 53.2 milion ndjekës në Instagram, ndua një postim dhe shkroi: “Gëzuar ditëlindjen nënë”.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 13 Janar, 2022 22:49