Haraçinë, aksident mes një autobusi të NQP dhe një veture

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 13:37

Haraçinë, aksident mes një autobusi të NQP dhe një veture

Aksident trafiku ka ndodhur sot mes një autobusi të NQP Shkup dhe një veture në f. Haraçinë. Policët janë në vendin e ngjarjes dhe po analizojnë rastin. Deri tani nuk ka informacione për viktima ose persona të lënduar./TV21

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 13:37
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.