Haraçinë, aksident mes një autobusi të NQP dhe një veture

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 13:37

Haraçinë, aksident mes një autobusi të NQP dhe një veture

Aksident trafiku ka ndodhur sot mes një autobusi të NQP Shkup dhe një veture në f. Haraçinë. Policët janë në vendin e ngjarjes dhe po analizojnë rastin. Deri tani nuk ka informacione për viktima ose persona të lënduar./TV21

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 13:37

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...