Haradinaj: Populli shqiptar nuk dëgjon budallenjtë si Bahtiri për vëllavrasje

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 30, 2020 22:31

Haradinaj: Populli shqiptar nuk dëgjon budallenjtë si Bahtiri për vëllavrasje

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka reaguar kundër paralajmërimeve të kryetarit të Mitrovicës Agim Bahtiri për “vëllavrasje” nëse Lëvizjes Vetëvendosjes i merret pushteti.

“Tash fillojnë të kërcënojnë me vëllavrasje. Këta janë këtë njerëz. Ne i kemi pa sa të padobishëm janë. Populli shqiptar është i mençur dhe nuk dëgjon Agim Bahtirin, as ndonjë budalla tjetër për vëllavrasje”, ka thënë ai në TV Dukagjini.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 30, 2020 22:31